SVÍCE

Životní energie... pro duši, pozitivní mysl, sílu a vitalitu. Harmonizující svíce pro andělské léčení, očistu čaker, pohodu domova, barevnou terapii a uctění rodové linie. S energii Shambally a magickou vůní. Toto se pak zapálením svíce aktivuje, uvolňuje a posiluje v našem životě. Svíce je dále vhodná k očištění prostoru i vlastní aury, k terapiím, rituálům či k meditaci. Jsou ručně vyrobené. Každá je originál a jedinečná.

Když poprvé zapálíte svíci, nechte jí  hořet tak dlouho, dokud se vosk nerozpustí po celém povrchu, až k okrajům nádoby. Tím zabráníte vytváření nevzhledného "tunelu" a prodloužíte svíci životnost.

Mějte trpělivost - správné rozpuštění může trvat 2-4 hodiny.

Výška plamene se může v čase měnit a dokonce občas působit, že vyhasíná, ale to je v pořádku. I když se zdá, že máte nízký plamen, stále hoří a postupně se jeho výška vrátí.Náramky

Energetické náramky z léčivých minerálů nabité energií Shambally, které podpoří u Vás krásné změny. S láskou ruku v ruce jdeme, kousek Vás zase posuneme. Nosit je můžete jako ochranný talisman nebo přírodní zdroj energie. Náramek má svou energií a sílu, která nás pozvedne a zahřeje na duši. Každý  je originální a jedinečný. Náramky jsou tvořeny s minerálních kuliček, které jsou  zcela zbaveny cizí energie (očištěny) a nabité přímo pro  Vás.


                                     Svícny a  Přírodní mýdla

Svícny jsou vyrobené z keramické hmoty pro romantickou a kouzelnou atmosféru u Vás doma. Ručně vyráběná mýdla s olivovým olejem jsou čistě přírodní produkty pro potěchu Vašeho těla a neobsahují žádné konzervanty. Jsou nabita pozitivní energií Shambally - má tedy schopnost ovlivňovat prostor, ve kterém se nachází.