BÍLÁ SVÍCE A PODPORUJÍCÍ ENERGIE SHAMABLLY

Vyprodáno

OSOBNÍ SVÍCE s MAGICKOU ENERGIÍ SHAMBALLY a ANDĚLSKOU AFIRMACÍ VYTVOŘENOU PŘÍMO PRO VÁS.

UVNITŘ SVÍCE JE HARMONIZUJÍCÍ KŘIŠŤÁL PRO ZESÍLENÍ ENERGIE. 

PLAMÍNEK ODVÁDÍ Z VAŠEHO DOMOVA VŠECHNY TĚŽKÉ ENERGIE A NEGATIVNÍ EMOCE. PROČIŠŤUJE PROSTOR A TÍM OTEVÍRÁ DVEŘE PRO VŠE NOVÉ A KOUZELNÉ. PŘINÁŠÍ POŽEHNÁNÍ A ANDĚLSKOU OCHRANU VŠEHO KRÁSNÉHO A DOBRÉHO. PŘITAHUJE HOJNOST A ŠTĚSTÍ. POMÁHÁ VÁM K ZHMOTNĚNÍ VAŠHO PŘÁNÍ.

ANDĚLSKÁ AFIRMACE:  VYTVOŘENA PŘÍMO PRO VÁS A POMŮŽE VÁM: CÍTIT SE DOBŘE, ZÍSKAT TO PO ČEM TOUŽÍTE. TU SI PAK BUDETE OPAKOVAT PŘI HOŘÍCÍ SVÍCI.

SHAMBALLA, KTRÁ JE VLOŽENA PŘI VÝROBĚ DO SVÍCE.

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

VÝZNAM SPIRÁLY: Tento znak je už od dob Keltů považován za velmi hodnotný symbol, který značí cestu našeho života. Představuje náš růst, vývoj a ochranu.

POTŘENO MAGICKÝM OCHRANNÝM OLEJEM.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za "dech bohů". Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

DO POZNÁMKY UVEĎTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ KOMU JE SVÍCE URČENA.

VÁHA: 400g

VŮNĚ: FRÉZIE / NEBO JINÉ

VOSK: PALMOVÝ

399 Kč