RŮŽENINOVÁ LÁSKA

Vyprodáno

TALISMAN PRO PŘIVOLÁNÍ LÁSKY S ANDĚLSKÝM POSELSTVÍM.

RŮŽENINOVÉ SRDÍČKO JAKO TALISMAN LÁSKY A NĚHY. DO RŮŽENINOVÉHO SRDIČKA JE VLOŽENA LÉČIVÁ ENERGIE SVĚTELNÉHO KÓDU A SHAMBALLY, KTERÁ JE SILNĚ UZDRAVUJÍCI A PODPORUJÍCÍ.

ANDĚLSKÉ POSELSTVÍ, VÁM BUDE VYTVOŘENO PODLE DATA NAROZENÍ. CO MÁTE VĚDĚT TADY A TEĎ? JAKÉ POSELSTVÍ VÁM PŘINÁŠÍ TOTO SRDÍČKO. CO JE NYNÍ PRO MĚ DŮLEŽITÉ A CO MÁM NYNÍ VĚDĚT.

TALISMAN JE PLNĚ OČIŠTĚN A NAVIBROVANÝ LÉČIVOU ENERGII.

RŮŽENIN: PŘIVOLEJTE SI LÁSKU 

Nedaří se vám do svého života přilákat tento podmanivý cit? Možná je růženín tím správným způsobem, jak tuto skutečnost změnit. Ne nadarmo se o něm hovoří jako o kamenu lásky, který k sobě přitahuje vše dobré. Díky růženínu se prohlubují a utužují city a ve vztahu nedochází k nevěrám či zradám. Jedná se tedy o kámen, který přináší štěstí a láskyplný vztah, po kterém řada jedinců touží. Proč tedy jeho účinky nevyzkoušet na vlastní kůži? Možná budete překvapeni, co jeho přítomnost dovede.


POTŘENO MAGICKÝM OLEJEM LÁSKA.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za "dech bohů". Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

DO POZNÁMKY MI NAPIŠTE JMÉNO A DATUM NAROZENÍ PRO KOHO JE URČENÝ.

209 Kč