SPIRÁLA LÁSKY

OSOBNÍ SVÍCE s LÉČIVOU ENERGIÍ SHAMBALLY a ANDĚLSKOU AFIRMACÍ SEBELÁSKY VYTVOŘENOU PŘÍMO PRO VÁS.

UVNITŘ SVÍCE JSOU OKVĚTNÍ PLÁTKY DAMAŠSKÉ RŮŽE.

PLAMÍNEK PLNÝ LÁSKY, KTERÝ ROZVÍJÍ ŽENSKOU ENERGII A KRÁSU. POSILUJE SEBEDŮVĚRU, PŘITAŽLIVOST. Očišťuje ženské energie sexuálního charakteru. VHODNÁ PRO ŽENY S NÍZKOU SEBEDŮVĚROU, DEPRESÍ. DODÁVÁ TAKÉ SÍLU A JISTOTU. JSI POD NEJVYŠŠÍ OCHRANOU NEBOJ SE.

UVNITŘ SVÍCE JSOU OKVĚTNÍ PLÁTKY DAMAŠSKÉ RŮŽE.

DAMAŠSKÁ RŮŽE VÝZNAM: Vůně uvolněná vykuřováním má harmonizující účinky, je vhodná pro úlevu při bolestech hlavy, napětí a stresu, napomáhá klidnějšímu spánku. SYMBOL LÁSKY, SEBELÁSKY.

ANDĚLSKÁ AFIRMACE SEBELÁSKY, VÁM POMŮŽE SE UZDRAVIT, CÍTIT SE DOBŘE A ZÍSKAT TO PO ČEM TOUŽÍŠ. TU SI PAK BUDEŠ OPAKOVAT PŘI HOŘÍCÍ SVÍCI.

SHAMBALLA, KTRÁ JE VLOŽENA PŘI VÝROBĚ DO SVÍCE.

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

VÝZNAM SPIRÁLY: Tento znak je už od dob Keltů považován za velmi hodnotný symbol, který značí cestu našeho života. Představuje náš růst, vývoj a ochranu.

DO POZNÁMKY UVEĎTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ KOMU JE SVÍCE URČENA.

POTŘENO MAGICKÝM OLEJEM LÁSKA

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za "dech bohů". Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

VÁHA: 400g

VŮNĚ: DAMAŠSKÁ RŮŽE

VOSK: PALMOVÝ

BARVA: PURPUROVÁ

JDE O INTUITIVNÍ TVORBU. SVÍCE JE VYTVOŘENÁ, PŘI OBJEDNÁNÍ. PROTO SE MŮŽE LIŠIT OD ORGINÁLU NA FOTCE. 

436 Kč