KOUZELNÝ ŘÍJEN PRO MNĚ

Vyprodáno

Magický plamínek pro celý říjen hoří pro vás. Přináší vám do života tolik lásky kolik potřebuji, harmonii, přitahuje klid a psychickou úlevu. Pomáhá plnit přání a skryté touhy. Svíčka obsahuje minerální kamínek ametyst.

Andělskou Afirmaci štěstí, vytvořenou pro měsíc říjen. Kterou si budeš opakovat při hořící svíčce. Afirmace jsou krátké a posilující věty (prohlášení), které záměrně opakujeme buď nahlas, nebo v myšlenkách, abychom ovlivnili svůj život k lepšímu.

Potřeno magickým olejem harmonie.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za "dech bohů". Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života.

SHAMBALLA JE VLOŽENA PŘI VÝROBĚ DO SVÍCE.

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

DO POZNÁMKY UVEĎTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ KOMU JE SVÍCE URČENA.

VOSK: PALMOVÝ VOSK

VŮNĚ: LESNÍ PLODY

249 Kč