SAILON PLAMÍNEK POMOCI

Vypredané

SVÍCE s MAGII BAREV a ANDĚLSKOU AFIRMACÍ VYTVŘENU PŘÍMO PRO VÁS. PLAMÍNEK PODPORY A POMOCI, KLID A NOVÁ NADĚJE PRO VAŠI DUŠ PLAMÍNEK ODVÁDÍ VŠECHNY BLOKACE A STAGNACE A VYTVÁŘÍ PROSTOR PRO VŠE NOVÉ A KRÁSNÉ. 

ANDĚLSKÁ AFIRMACE, VÁM BUDE VYTVOŘENA PŘÍMO PRO VÁS A POMŮŽE VÁM, CÍTIT SE DOBŘE A ZÍSKAT TO PO ČEM TOUŽÍTE. TU SI PAK BUDETE OPAKOVAT PŘI HOŘÍCÍ SVÍCI.

POTŘENO MAGICKÝM OCHRANNÝM OLEJEM.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za "dech bohů". Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu.

SHAMBALLA, KTRÁ JE VLOŽENA PŘI VÝROBĚ DO SVÍCE.

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

VOSK: PALMOVÝ VOSK

BARVY: BÍLÁ ZELENÁ ORANŽOVÁ ČERVENÁ

VŮNĚ:

VÁHA. 400g 

DO POZNÁMKY UVEĎTE JMÉNO A PŘÍJMENÍ, DATUM NAROZENÍ KOMU JE SVÍCE URČENA.


SHAMBALLA, KTRÁ JE VLOŽENA PŘI VÝROBĚ DO SVÍCE.

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.379 Kč