BALÍČEK LÁSKY

Vyprodáno

SVÍCE SRDCE S TALISMANEM, ANDĚLSKOU AFIRMACÍ A LÉČIVÁ ENERGII SHAMBALLY, KTERÁ JE SILNĚ UZDRAVUJÍCI A PODPORUJÍCÍ. ANDĚLSKÁ AFIRMACE, PRO PŘIVOLÁNÍ LÁSKY DO VAŠEHO ŽIVOTA.

Svíčka s talismanem srdce vám pomůže přivolat vytouženou lásku, toho pravého partnera nebo vnese více lásky a harmonie do současných vztahů. Talisman a Svíčka se po zapálení spojí, aktivuje podporu vašeho záměru a přání. Propojí se s vaším srdcem. Pak už jen odevzdejte vše Vesmíru a těšte se na výsledek.

SHAMBALLA:

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

TALISMAN / MAGICKÉ SRDCE ( broušený křišťál ) Příjemně harmonizují energii prostoru a aktivně stimulují energii Křišťálový briliant symbolizuje prostor, možnosti, příležitosti a tím získává speciální význam. Pomáhá vyhnout se stresu, snižovat životní tlak a požadavky okolí, ...

POTŘENO MAGICKÝM OLEJEM LÁSKA.

Oleje mají v rámci léčení, očisty i ochrany dlouhou historii. Jejich účinky využívali lidé jak ve starém Egyptě, tak v dalších civilizacích. Ve starověku byly magické oleje považovány za "dech bohů". Zaháněli se jimi zlí démoni a jiné nečisté síly, lidé si jejich prostřednictvím do života přitahovali lásku, blahobyt a prosperitu. 

VŮNĚ:

PALMOVÝ VOSK

VÁHA: 400g


444 Kč 499 Kč