SVÍCE S KŘIŠŤÁL A CHRYZOKAL

Out of stock

SVÍCE s LÉČIVOU ENERGIÍ SHAMBALLY a ANDĚLSKOU AFIRMACÍ POVZBUZENÍ PRO TEBE. PLAMÍNEK PROBOUZÍ NOVÉ NADŠENÍ DO TVÉHO ŽIVOTA. PROBOUZÍ SE NOVÁ NADĚJE, NOVÉ SVĚTLO A JEHO SÍLÁ VSTUPUJE DO TVÉHO ŽIVOTA.

SVÍCE JE ZDOBENA MINERÁLNÍMI KAMENY CHRYZOKAL A MATNÝ KŘIŠŤÁL.

CHRYZOKAL Je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny), pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet. Přeměňuje destruktivní citové naprogramování v pravý opak. 

KŘIŠŤÁL symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je "kámen kamenů". Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.

ANDĚLSKÁ AFIRMACE PRO POVZBUZENÍ VYTVOŘENA PODLE DATA NAROZENÍ,

SHAMBALLA, KTRÁ JE VLOŽENA PŘI VÝROBĚ DO SVÍCE.

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

Minerály ve svíčce opláchněte teplou vodou, abyste odstranili zbytky vosku a pak doporučuji nabít na měsíčním či slunečním světle dle typu kamene. TALISMAN, KTERÝ NAJDETE VE SVÍČCE DOPORUČUJI NOSIT U SEBE V KAPSE / KABELCE.

VŮNĚ:     ZELENÉ JABLKO


359 Kč