VYKUŘOVACÍ SVÍČKA SANDĚLSKÝM POSELSTVÍM

Vyprodáno

VYKUŘOVÁCÍ SVÍČKA s LÉČIVOU ENERGIÍ SHAMBALLY. PLAMÍNEK MÁ SILNOU  LÉČIVOU A ZKLIDŇUJCÍ ENERGIIPLAMÍNEK ČISTÉ ENERGIE S ANDĚLSKÝM VZKAZEM PŘIMO PRO TEBE. SPOLEČNĚ S KOUŘEM STOUPAJÍ VŠECHNA TVOJE PŘÁNÍ, TOUHY A SNY. KOUŘ OČIŠŤUJE PROSTORY I DUŠI. PŘIDANÝ MINERÁL UMOCNÍ ÚČINKY. PO VYHOŘENÍ SI HO MŮŽEŠ NECHAT PRO ŠTĚSTÍ. 

VŘES:  Dokáže vyrušit negativní energie z lidí (energetické upíry, pomluvy, zášť a vše co nám mohou lidí nechat v auře), odhání a zapuzuje zlé duchy včetně zbloudilých duší. Dokáže vyrušit kletby a také má schopnost odehnat zlé, až démonické, síly.

KŘIŠŤÁL:  Křišťál v nás evokuje představu křišťálově čisté vody, a tak na nás působí svou očistnou energií. Svými účinky nás zbavuje negativní energie a nabíjí nás energií pozitivní. Křišťál je velmi univerzální kámen, má zvláštní vlastnosti a význam - lze jej použít na všechna místa a energetická centra našeho těla.

DO SVÍCE JE VLOŽENA ENERGIE SHAMBALLY

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit. Shamballa léčí bolavá místa na fyzické i psychické úrovni.

DO POZNÁMKY PROSÍM UVÁDĚJTE SVÉ JMÉNO, NEBO KOMU JE SVÍCE URČENA.

VOSK:   PALMOVÝ

KVĚTY VŘESU A MINERÁLNÍ KÁMEN KŘIŠŤÁL

259 Kč