TRANSFORMAČNÍ S AFIRACÍ PRO TEBE

Vypredané

Energie této svíce s mystickou SHAMBLLOU, tak jako vše co potřebujeme je uvnitř nás, jen zvenku to nevidíme, tak i tato svíčka zvenku čistě bílé: obyčejná ukrývá barevné srdce a obsahuje záměr. Transformace. Na pomoc jsem si vzala motýla a barvu. Každá barva má svůj smysl.

ANDĚLSKÁ AFIRMACE, TI POMŮŽE SE UZDRAVIT, CÍTIT SE DOBŘE A ZÍSKAT TO PO ČEM TOUŽÍŠ.  Pro podporu duchovního růstu. Pohodlně se usaďte, zapalte transformační svíčku a vědomě zpomalte dech. Vnímejte nádech, výdech a představte si, jak vystupující barva ze svíčky s každým nádechem vstupuje do vašeho těla a rozlévá se po něm. S každým výdechem odchází napětí a tma u vašeho těla. Pokračujte dokud celé tělo nezalije a nerozzáří barva a světla svíčky.

Svíce je zdobena motýlem, aby Vám pomohl transformovat (přeměnit) negace na světlo a pomoci tak k uzdravování.

ZELENÁ - otvírá srdce. Většina z nás má srdce zavřené protože se nám to zdá bezpečnější, své životy pak žijeme hlavou. Učíme se otvírat svá srdce a žít v bezpodmínečné lásce, pro spokojený a vyrovnaný život. Tato svíčka nám pomůže najít ve svém srdci lásku sama k sobě, pustit ji napovrch a nechat své srdce zářit. Protože láska a úcta k sobě samotnému je základ bezpodmínečné lásky.

SHAMBALLA:

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

Shamballa léčí bolavá místa na fyzické i psychické úrovni.

VŮNĚ: PODLE INTUICE

VÁHA: 400g

DO POZNÁMKY MI NAPŠTE JMÉNO / KOMU JE SVÍCE URČENA A DATUM NAROZENÍ

269 Kč