TRANSFORMAČNÍ S ENERGII SHAMBALLY

Energie této svíce s mystickou SHAMBLLOU, tak jako vše co potřebujeme je uvnitř nás, jen zvenku to nevidíme, tak i tato svíčka zvenku čistě bílé: obyčejná ukrývá barevné srdce a obsahuje záměr. Transformace. Na pomoc jsem si vzala motýla a barvu. Každá barva má svůj smysl.

Pro podporu duchovního růstu. Pohodlně se usaďte, zapalte transformační svíčku a vědomě zpomalte dech. Vnímejte nádech, výdech a představte si, jak vystupující barva ze svíčky s každým nádechem vstupuje do vašeho těla a rozlévá se po něm. S každým výdechem odchází napětí a tma u vašeho těla. Pokračujte dokud celé tělo nezalije a nerozzáří barva a světla svíčky.

Svíce je zdobena motýlem, aby Vám pomohl transformovat (přeměnit) negace na světlo a pomoci tak k uzdravování.

FIALOVÁ - duchovní klid a rovnováha. V nejtěžších chvílích transformace, když emoce lítají nahoru dolů a my nevíme co se s námi děje je vhodné sáhnout po této svíci. Tak jako z ní vystupuje fialová barva, stejně tak je jejím záměrem vytáhnout na povrch náš vnitřní klid na úrovni duše, odehnání tenze a napětí, nastolení rovnováhy.

SHAMBALLA:

Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii. Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.

Shamballa léčí bolavá místa na fyzické i psychické úrovni.

VŮNĚ: PODLE INTUICE

VÁHA: 400g

222 Kč