PRO VÁŠ ZÁMĚR

Out of stock

SVÍCE SE ZÁMĚREM s Kamínky SWAROVSKI 

Je pravda, že záměr můžete vložit do jakékoliv svíce, avšak harmonizační svíce, které u mě najdete již nějaký záměr mají. A proto jsem Vám vytvořila jednu bez záměru jen nabitou ENERGII SHAMABLLY.

Než svíci zapálíte, vezmete si ji do dlaní  a poté potichu, v duchu či nahlas, jak Vám je příjemné, vyslovíte samotný záměr.  Záměr může být typu přání, například: Přeju si najít muže..... Přeju si najít práci.... Přeju si mít dítě....

Avšak velice důležitá je druhá část záměru "JE-LI TO VŮLE VESMÍRU, BOHA, ANDĚLŮ" (zvolte si vůle koho, jak je Vám příjemné).

"Ta druhá část je důležitá zejména z toho důvodu, abychom netlačili svůj život někam, kde být nemá."  Je o pokoře... 

Jinými slovy, pokud nyní nemám potkat muže a mám být sama, například mám něco prožít co je pro mě velice důležité,... být sama, abych byla samostatná a dokázala se prosadit ,tak bych o tuto důležitou zkušenost přišla.

Nebo budu chtít konkrétního muže, který ale není tím, s kým bych opravdu být měla.

Nebo je prostě vyšší záměr jiný než si já přeji... 

BARVY ZE SVÍCE :

Fialová 

spiritualita & duchovno & magie & léčebné rituály & zrušení kletby & moc

magicky působí v rituálech spojených se sílou, uzdravením nepříjemných nemocí, duchovna, meditací, intuicí, mystikou, magií, proměnou, citlivostí a mocí. Fialovou svíčku používáme, abychom probudili duchovní síly či zvýšili své magické schopnosti. Fialová svíčka zesiluje kouzlo, které vykonáváme.

STŘÍBRNÁ 

Pomáhá odstraňovat záporné vlivy okolí. Chrání před negativními účinky pomluv. Podporuje vítězství, meditaci, rozvoj mimosmyslových schopností.

Vůně Citrusů 


239 Kč